Luss

Diary 10.8.2012

10. srpna 2012 v 17:44 | Luss
Ahoj :)
Tak super :/ ještě je možný že do konec prázdnin půjdu do nemocnice. :/ Tak jak jinak prožít konec prázdnin než v nemocnici :/ Člověk, když jde do nemonie s tím že ho bolí koleno, a doktor mu řekne ''to bude dobrý, to přejde'' tak už si opravdu myslí že to přejde a ono nic :/ a horší na tom je že aspoň tak 2-3 měsíce bez florbalu :/ super! :/

Pomoc

9. srpna 2012 v 19:01 | Luss
Chtěla bych od vás poradit,pomoct. Už nevím jak mám dosáhnout toho aby tento blog někdo navštěvoval měla jsem pár blogů ale většinou s někým kdo se o návštěvnost staral tak nevím. Poradíte my(nám) někdo prosím :)
Děkuji :)

Diary 9.8.2012

9. srpna 2012 v 18:32 | Luss
Zdravím :)
Tak dneska krásný den v Lednici :) Zámek celkově svým vzhledem moc krásný :) ale mrzí mě že jsem se nedostala dovnitř :/ a cesta do minaretu děsná :/ ikdyž je taky pěkný ale nahoru by mě nikdo nedostal. Ne nemám strach z výšek ;) ale koleno mě bolelo :/ tak a udělala jsem pár pěkných fotek :) tak vám je sem v průběhu víkendu hodim :)

Diary 8.8.2012

8. srpna 2012 v 17:54 | Luss
Ahoj. :)
Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych sem zase něco málo přidala. :)
Tak jak někteří víte, teď momentálně jsem na dovolený na Jižní moravě. Tak dá se to až na to vedro :/. Každý den někde na výletu. Zámky a takový ty kravinky ;).
V sobotu se vracím tak bych vám sem dala nějáké fotky ;) :) Tak se tu zatím mějte a já se pokusim se sem ještě něco hodit :)

Diary 2.8.2012

3. srpna 2012 v 19:49 | Luss
Tak a začíná se. :/ Balit na dovolenou. To pořád vrtá v hlavě "mám tam všechno?". Tak já tentokrát doufám že si vezme všechno ale tento rok ubde určitě stejný jak ostatní. Konečně tam dorazíme a uslyšíme jen "já nemám tohle" "a já zase tohle" tak každý to zná.
Nic jdu udělat poslední kontrolu kufru a na kutě :) Budu se snažit sem psát co nejvíce článků ale nwm nwm :) tak se tu zatím mějte :)
Ahoj. :)

Omluva

1. srpna 2012 v 20:40 | Luss
Ahoj :)
Moc se omlouvám že jsem dlouho nic nepřidala, ale nemělo sem moc možnost se dostat na net :/ tak se teď pokusím sem něco dát. :)

Něco málo o Luss

23. července 2012 v 10:16 | Luss
Nejdřív něco o mě ;) :)
Ahoj, nejdřív bych se měla asi představit. :) Jmenuji se Lucka ale všichni mi říkají Luss, tak se tady budu i podepisovat. Je mi 16 let a bydlím ve východních čechách, poblíž Náchoda. Studuji v Novém mestě nad Metují obor cukrář. Jsem praštěná, ale kdo by v téhle době nebyl. ;D Mám ráda hudbu, filmy,hokej, tanec, módu, kamarády ale hlavně svýho mladýho :) tak našlo by se toho víc, ale to by jsme tu byli ještě hodně dlouho. ;) Hudbu si poslechnu jakoukoliv hlavně metal, rock a rep. Na film se kouknu taky ať je jaký koliv, ale nemusim takový ty moc sladký romantiky. Hokej to je můj život! Podle mě nejlepší věc je jít na stadion a vykřičet si hlasivky, tam zapomenu va všechno.
Tak a to bude asi prozatím všechno ;) zbytek se dozvýte, když budete navštěvovat a číst tento blog ;) :)
 
 

Reklama